Oblastní výstava Ostrov
Oblastní výstava německých ovčáků Ostrov, 15.5. 2010, rozhodčí: p. Wischalla Lutz (DE)
Urania Clark - VD 1, Vítěz třídy!!! (třída mladých)
Kompletní výsledky výstavy zde
Výsledky tříd psů
třída dorostu
VN 1 Fresch Nová Jamina (Queno Framato Rolau x Lantana z Lintichu)
VN 2 Keron Fauben (Dax de Intercanina x Demi Fauben)
VN 3 Piro z Arnultovic (Dax de Intercanina x Anne z Arnultovic)
VN Bugatti Avax Hof (Zerxis vom Osterberger-Land x Gina z Folinku)
třída mladých
VD 1, VT Chester Vantaris (Gio vom Frankengold x Frisbee Egerstau)
VD 2 Canto z Trojmezí (Dago Hartis Bohemia x Greis z Kmene Čeroký)
třída dospívajících
VD 1, VT Ilan vom Kirschental (Panjo vom Kirschental x Laiga vom Kirschental)
VD 2 Sony z Folinku (Dargo z Folinku x Fryfa z Folinku)
VD 3 Igor Fauben (Arex vom Haus Neoplantum x Burzy Fauben)
VD Sarko Pla – Ren (Ober von Bad-Boll x Laid Pla – Ren)
třída pracovních
V 1, VT Queno Framato Rolau (Ken vom Elzmündungsraum x Anschie Framato Rolau)
V 2 Esso Fauben (Wiako di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
V 3 Fedor Mir-Jar (Indo Starý Samotár x Felischa Irluka)
V Natcho v. Kirschental (Janos von der Noriswand x Zeckie vom Kirschental)
V Gosch Mirtan Bohemia (Flipp Hartis Bohemia x Quana Hartis Bohemia)
V Wagary ze Zlaťáků (Ary z Valského údolí x Ester ze Zlaťáku)
D Diks z Dubového mlýna (Atila z Kočičího dvora x Armína z Dubového mlýna)
Výsledky tříd fen
třída dorostu
VN 1 Gerta Nová Jamina (Queno Framato Rolau x Extra Nová Jamina)
VN 2 Kerry z Kadaňského podhradí (Xandy Vitaxis x Dixi z Kadaňského podhradí)
VN 3 Joki z Kadaňského podhradí (Xandy Vitaxis x Fatty z Kadaňského podhradí)
VN 4 Vessna Clark (Vegas du Haut Mansard x Karina Clark)
VN Ivana Mir – Jar (Vanos van Noort x Daira Mir – Jar)
VN Drela Navaro Bohemia (Faxo vom Fichtenschlag x Rela vom Frankengold)
třída mladých
VD 1, VT Urania Clark (Marko v. d. Schwarzen Ach x Karina Clark)
VD 2 Chanel Mir – Jar (Baxter do Monticans x Daira Mir – Jar)
VD 3 Jasmina Fauben (Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
VD Chiara Mir – Jar (Baxter do Monticans x Daira Mir – Jar)
VD Ginna Sinensis Bohemia (Chalif Framato Rolau x Pischa Sinensis Bohemia)
VD Bushy ze Zlaťáku (Ary z Valského údolí x Herieta ze Zlaťáku)
třída dospívajících
VD 1, VT Magic z Arnultovic (Markus vom Status Quo x Holly z Arnultovic)
VD 2 Zenzie Redox (Zamp vom Thermodos x Marit Redox)
VD3 Trace Manepo Ideál (Idol Riwal Hof x Megy Manepo Ideál)
VD Willa von der Piste Trophe (Furbo degli Achei x Grace de Cuatro Flores)
VD Audi Navaro Bohemia (Jumbo di Zenevredo x Gingir z Kmene Čeroký)
VD Ynex Hartis Bohemia (Djenges Kahn van Sante’s Home x Xena Hartis Bohemia)
VD Fleur Saliven (Uran Hartis Bohemia x Wivian von Ritterberg)
VD Enigma Mo- Vake (Esko aus der Brunnenstrasse x Alexa von Batu)
VD Rosey z Jirkova (Rando vom Team Fiemereck x Ursa Kone-Golds)
VD Alja z Kovárny u Zámku (Chari z Esagílu x Fixi z Kmene Čeroký)
D Taura Hronovský pramen (Ary z Valského údolí x Charlie Hronovský pramen)
třída pracovních
V 1, VT Vera Leptáč (Nickos Clark x Chelsea Štíhlouš)
V2 Nina ze Šumavské Stráže (Wilko vom Fichtenschlag x Quena ze Šumavské stráže)
V 3 Ischa ze Sedkaru (Karat’s Yoker x Areka Framato Rolau)
V Peggy Kone – Golds (Fedor vom Steinway-Park x Nancy Kone – Golds)