Hlavná špeciálná výstava Dudince
Hlavná špeciálná výstava něm. ovč. Dudince, 25.-26.9. 2010, rozhodčí: třídy psů: p. Hoffmann Jurgen (DEU), třídy fen: p. Nordsieck Wilhelm (DEU)
Urania Clark - VD (třída dospívajících)
Kompletní výsledky výstavy zde
Výsledky tříd psů
třída dorostu (6-9 měs.)
VN 1 Alfa vom Haus Tiridzi (Garp z Lintichu x Betti Csókási)
VN 2 Tabu Hylteland´s (Tiger Team Marlboro x Ibis Hylteland's)
VN 3 Wido von Haus Galli (Haribal Qstionn x Ima z Adamovho dvora)
VN Javir Equifarm (Grey Canislog x Dascha Equifarm)
VN Henk vom Barbatus (Zico von der Adelegg x Chila vom Barbatus)
třída dorostu (9-12 měs.)
VN 1 Madox z Lintichu (Kansses z Lintichu x Xovia z Lintichu)
VN 2 Nuget z Lintichu (Kansses z Lintichu x Karnies z Lintichu)
VN 3 Eminem Avax Hof (Kwantum vom Klostermoor x Bianca King Avax)
VN Remus vom Heinrichplatz (Arex von der Wilhelmswarte x Vicky von Lentulo)
VN Vác-Vágvölgyi Mex (Vác-Vágvölgyi Tyson x Vác - Vágvolfyi Ursa)
VN Vango vom Haus Galli (Nando vom Haus Galli x Karla vom Haus Galli)
VN Baggio Maserau (Geck Di Casa Nobili x Roxi Maserau)
VN Sajko Hylteland's (Arex von der Wilhelmswarte x Gera Džako)
VN Ruff z Eurosportu (Tyson vom Köttersbusch x Zaira Vlady-Sal)
třída mladých
VD 1 Maestro de Quevedo (Zerxis vom Osterberger-Land xUdana vom Osterberger-Land)
VD 2 Ibleck z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Hedda z Lintichu)
VD 3 Puerto Rico Provocativo (Rando vom Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)
VD Xedos Schreidon (Kwantum vom Klostermoor x Holly Schreidon)
VD Jil Vlady-Sal (Nemo von der Lengernheide x Vina Vlady-Sal)
VD Semi z Agíru Bohemia (Vegas du Haut Mansard x Jana vom Suentelstein)
VD Yoe Schreidon (Drug vom Zellwaldrand x Nina Schreidon)
VD Irok z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Hedda z Lintichu)
VD Jeron z Lintichu (Ilbo vom Holtkämper See x Olympia Avax Hof)
třída dospívajících
VD 1 Richi Riwal Hof (Yoker vom Leithawald x Iska Riwal Hof)
VD 2 Asta Schnitzerteam (Victor vom Zellwaldrand x Grexana van Contra)
VD 3 Nero z Arnultovic (Paer vom Hasenborn x Demira z Arnultovic)
VD Ralfi z Lintichu (Haribal Qstionn x Hedda z Lintichu)
VD Atos vom Hof – Niederzier (Odin vom Holtkämper Hof x Zamira von der Sandkautschneise)
VD Hill Hortim Bohemia (Esko aus der Brunnenstraße x Anda Dlhá Roveň)
VD Sasko z Vrch-Hôr (Takros Dlhá Roveň x Paxina Dlhá Roveň)
VD Fait zo Sarachova (Fimo z Lintichu x Exi zo Sarachova)
VD X-Valdo za III mostami (Inter von Arlett x Anschy vom Haus Ivan)
VD Eiko Akia nawa (Rocky vom Feuermelder x Olympia Avax Hof)
VD Dantes Grey Wolf – Moravia (Lord Gard Bohemiax Noris Hartis Bohemia)
třída pracovních
VA 1 Garp z Lintichu (Canses vom Suentelstein x Galia Almett)
VA 2 William vom Suentelstein (Sirio della Real Favorita x Wicki von der Hopfenhalle)
VA 3 Sony z Lintichu (Canses vom Suentelstein (Xovia z Lintichu)
V 1 Kansses z Lintichu (Canses vom Suentelstein x Katja z Lintichu)
V 2 Eden Adrianka (Janos von der Noriswand x Karla Adrianka)
V 3 Irco vom Usinger Schloß (Ober von Bad-Boll x Fina vom Haus Egerland)
V Norbo Riwal Hof (Dux de Cuatro Flores x Hanny Hartis Bohemia)
V Larus von der Holzheimer Linde (Fokus von der Holzheimer Linde x Gianna von Perrolobo)
V Raank vom Haus Galli (Irlo von der Holzheimer Linde x Vanda Sorex)
V Eiko z Agíru Bohemia (Ray vom Fichtenschlag x Vicky Vitaxis)
V Kully Turčianka (Ero Saurus Slovakia x Linda Maserau)
V Uri vom Haus Galli (Endrefalva Olympus x Vanda Sorex)
V Nord Suché Lazce (Ellute von der Mohnwiesse x Eila Suché Lazce)
V Fanjo vom Haus Kirschental (Fosko vom Kirschental x Erka vom Kirschenbach)
V Ego ze Záguří (Kerry z Agíru Bohemia x Greysy z Agíru Bohemia)
Výsledky tříd fen:
třída dorostu (6-9 měs.)
VN 1 Samba Provocativo (Rocky vom Feuermelder x Chocolate Geisha Provocativo)
VN 2 Porka Dlhá Roveň (Arex von der Wilhelmswarte x Olla Dlhá Roveň)
VN 3 Unatta z Lintichu (Kansses z Lintichu x Hedda z Lintichu)
VN Theea z Lintichu (Garp z Lintichu x Joyce vom Suentelstein)
VN Valia z Lintichu (Kansses z Lintichu x Cherry Moravia Star)
VN Ida Stelos (Queno Framato Rolau x Tarra z Lintichu)
VN Viska Hotesou (Raul Dlhá Roveň x Nelly Hotesou)
VN Aliz vom Haus Tiridzi (Garp z Lintichu x Betti Csókási)
VN Ayda vom Haus Tiridzi (Garp z Lintichu x Betti Csókási)
VN Rozita z Lintichu (Kansses z Lintichu x Isabell z Lintichu)
VN Bony z Kyjovského údolí (Gigolo von der Bärenschlucht x Sara z Kyjovského údolí)
VN Yna z Agíru Bohemia (Hary z Agíru Bohemia x Tina z Agíru Bohemia)
VN Dajana vom Hof-Niederzier (Panter vom Ritterberg x Jella vom Ritterberg)
třída dorostu (9-12 měs.)
VN 1 Xixi Clark (Erik vom Elzmündungsraum x Olympia Clark)
VN 2 Sega Hylteland´s (Arex von der Wilhelmswarte x Gera Džako)
VN 3 Lile z Lintichu (Kansses z Lintichu x Unsa z Lintichu)
VN Felicity Avax Hof (Joker vom Eichenplatz x Dion Avax Hof)
VN Norra z Lintichu (Kansses z Lintichu x Karnies z Lintichu)
VN Aischa Maserau (Paer vom Hasenborn x Foxi Maserau)
VN Vác - Vág Volgyi Oli (Vác-Vágvölgyi Tyson x Vác- Vágvolgyi Clio)
VN Irena Schwarzov dvor Bohemia (Queno Framato Rolau x Yorga van Contra)
VN Lila Vlady – Sal (Queno Framato Rolau x Fendy Vlady-Sal)
VN Orka Dlhá Roveň (Lingo vom Schornfelsen x Siana Dlhá Roveň)
VN Alischa Maserau (Paer vom Hasenborn x Foxi Maserau)
VN Aura Maserau (Paer vom Hasenborn x Foxi Maserau)
třída mladých
VD 1 Ifany z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Hedda z Lintichu)
VD 2 Xirby z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Isabell z Lintichu)
VD 3 Candy von der Themis (Furbo degli Achei x Guly vom Lüttersbruch)
VD Fina von der Glockenheide (Yukon von der Bastillie x Cessy von Trafalga)
VD Huxy z Lintichu (Daymon Akia nawa x Fanny Bohemia Jites)
VD Chery Stelos (Kansses z Lintichu x Tarra z Lintichu)
VD Kirra z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Daewa z Lintichu)
VD Halina z Lintichu (Daymon Akia nawa x Fanny Bohemia Jites)
VD Gapa z Lintichu (Garp z Lintichu x Hena z Lintichu)
VD Cherry Ladeco (Garp z Lintichu x Wenke Abea z Mirkova chovu)
VD Vega Clark (Vegas du Haut Mansard x Karina Clark)
VD Ferrari Slezin Lovan (Queno Framato Rolau x Waša Slezin Lovan)
VD Wenga Perunius Bohemia (Garp z Lintichu x Polla Perunius Bohemia)
VD Zaira z Kyjovského údolí (Queno Framato Rolau x Sára z Kyjovského údolí)
VD Ciwa Gwendeb (Zeus Adrianka x Gwendy Qstionn)
VD Cora Free Heaven (Yorky z Lintichu x Baxa Free Heaven)
VD Juucca z Lintichu (Ilbo vom Holtkämper See x Olympia Avax Hof)
VD Kiara Středohor (Indo Starý samotár x Xantia Avax Hof)
VD Imina Dlhá Roveň (Raul Dlhá Roveň x Azzy Dlhá Roveň)
VD Hanach Dlhá Roveň (Ober von Bad-Boll x Thalia Dlhá Roveň)
třída dospívajících
VD 1 Karma Adrianka (Yoker vom Leithawald x Karla Adrianka)
VD 2 Quinta Suché Lazce (Gio vom Frankengold x Armína Suché Lazce)
VD 3 Katja Adrianka (Yoker vom Leithawald x Karla Adrianka)
VD Quens z Lintichu (Rocky vom Feuermelder x Julie z Lintichu)
VD Faxina Dlhá Roveň (Yoker vom Leithawald x Thera Dlhá Roveň)
VD Enda Akia nawa (Rocky vom Feuermelder x Olympia Avax Hof)
VD Tekla Duš - Bo z Egonova (Rocky vom Feuermelder x Osi Duš-Bo z Egonova)
VD Urania Clark (Marko von der Schwarzen Ach x Karina Clark)
VD Harakiri Mania Bohemia (Cherokee Provocativo x Cora Provocativo)
VD Fantasy Hard Krásnoočko (Rando vom Team Fiemereck x Deny Vl – Kar)
VD Zalla Maserau (Quenn vom Löher Weg x Ronda Maserau)
VD Euridika Půlnoční měsíc (Ghandi Fabare Bohemia x Orsi z Města šachet)
třída pracovních
VA 1 Janee z Lintichu (Roy Terrae Lupiae x Xovia z Lintichu)
VA 2 Iris Suché Lazce (Padaroko Dany květ x Cessi z Hrabství Danpi)
VA 3 Corny z Lintichu (Canses vom Suentelstein x Robbie z Lintichu)
VA 4 Harrya z Lintichu (Canses vom Suentelstein x Harrya Almett)
VA 5 Cherry Moravia Star (Daymon z Lintichu x Cindy Moravia Star)
VA 6 Garrya z Lintichu (Canses vom Suentelstein x Galia Almett)
VA 7 Anett Kato – Hof (Erasmus van Noort x Meryl Avax Hof)
V 1 Nollin z Lintichu (Canses vom Suentelstein xRobbie z Lintichu)
V 2 Gera Džako (Andrjuscha van Noort x Castra Džako)
V 3 Alia Koz-Mar (Dex Zlatolični x Ica Vrhovdolska)
V Čelsea z Lintichu (Andrjuscha van Noort x Katja z Lintichu)
V Foma Atok (Esko vom Dänischen Hof x Nanni Hartis Bohemia)
V Miki vom Haus Galli (Ray vom Fichtenschlag x Dyxy vom Haus Galli)
V Chocolate Geischa Provocativo (Xandy Vitaxis x Aimy Hartis Bohemia)
V Fila Rubion Hal (Sapeur vom Gollerweiher x Varina Dlhá Roveň)
V Paris Riwal Hof (Gent vom Team Fiemereck x Iska Riwal Hof)
V Cora Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)
V Porta vom Ritterberg (Agassi Ingodds x Yulie vom Ritterberg)
V Jessica Provocativo (Arny Hartis Bohemia x Finta Hartis Bohemia)
V Cora Pulnoční měsíc (Bob z Gargamellu x Orsi z Města šachet)
V Delilah z Eurosportu (Karat´s Ulk x Zaira Vlady-Sal)