Canine pleasure fci kennel Canine pleasure fci kennel

Krajská speciální výstava Újezd nad Lesy

Krajská speciální výstava Újezd nad Lesy, 8. 5. 2011, rozhodčí: p. Juraj Štaudinger (SK)

Zessi Clark - VN 2 (třída dorostu)


Kompletní výsledky výstavy zde


Výsledky tříd psů

třída dorostu

VN1 Eddy z Folinku (Geck di Casa Nobili x Gina z Folinku)

 

třída mladých

VD1, VT Xanto z Agíru Bohemia (Tyson vom Köttersbusch x Xara z Agíru)

VD2 Sparrow Jack Provocativo (Rocky vom Feuermelder, Chocolate Geisha Provocativo)

D Body Brettan (Luca ze Stříbrného kamene x Bára Psí úsměv)

třída dospívajících

VD1, VT Hasso Sinensis Bohemia (Erik vom Elzmündungsraum x Odessa Sinensis Bohemia)

VD2 Puerto Rico Provocativo (Rando vom Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)

VD3 Perry Provocativo (Rando vom Team Fiemereck x Chocolate Geisha Provocativo)

 

třída pracovní

V1, Krajský vítěz Xedos Schreidon (Kwantum vom Klostermoor x Holly Schreidon)

V2 Xantos z Agíru Bohemia (Pakros d´Ulmental x Kessy z Agíru Bohemia)

V3 Tacco Clark (Yanox von Bad-Boll x Nicca Clark)

V4 Sony z Folinku (Dargo z Folinku x Fryga z Folinku)

V5 Ilan vom Kirschental (Panjo vom Kirschental x Laiga vom Kirschental)

V6 Marco Provocativo (Cayiras Xerro x Xedra Anrebri)

V Akir Baron Anrebri (Baki vom Salztalblick x Gwen Anrebri)

třída veteránů

V1 Uran Ro-Kop Bohemia (Xanthus vom Baruther Land x Karina z Gentu)



Výsledky tříd fen

 

třída dorostu

VN1 Buggie Schreidon (Noell vom Suentelstein x Pantea Schreidon)

VN2 Zessi Clark (Tyson vom Köttersbusch x Olympia Clark)


VN3 Karja Ro-Kop Bohemia (Chico vom Rumbachta x, Cameron Ro-Kop Bohemia)

VN4 Jessy Avax Hof (Nelson vom Frankengold x Janny de Intercanina)

N Lisy Bednajzer (Hero Stálica x Corra z Kočičího dvora)

 

třída dorostu - dlouhosrsté

VN1 Yesy Clark (Tex vom Poxdorfer-Tannenhof x Lexy Clark)

třída mladých

VD1, VT Samba Provocativo (Rocky vom Feuermelder x Chocolate Geisha Provocativo)

VD2 - April Fabare Bohemia (Eros vom Haus Portofino x Lotty von der Piste Trophe)

 

třída dospívajících

VD1 , VT- Xixi Clark (Erik von Elzmündungsraum x Olympia Clark)

VD2 Wanta Clark (Gio vom Frankengold x Lexy Clark)

VD3 Gája ze Zelené úžlabiny (Uran Hartis Bohemia, Uta ze Zevlova dvora)

VD4 Miky Anrebri (Pakros d´Ulmental x Lada Anrebri)

VD Cheva od Policie ČR (Jílek z PS x Irma od Policie ČR)

D Renny z Daskonu (Áron Oranto x Chessy z Daskonu)

D Query od Policie ČR (Quirin od Policie ČR x Tina od Policie ČR)


třída pracovní

V1, Krajský vítěz Pantea Schreidon (Excel Schreidon x Rela vom Frankengold)

V2 Trischa Fabare Bohemia (Viki z Podradbuzí x Zartha Fabare Bohemia)

V3 Rommy Clark (Ramon vom Köttersbusch, Lexy Clark)

V4 Janny de Intercanina (Esko aus der Brunnenstrasse x Baxi vom Zellwaldrand)

V5 Fely z Podradbuzí (Acky vom Haus Monika x Saskie z Podradbuzí)

V6 Arela z Atalu (Nickos Clark x Pella von der Holzheimer Linde)

V7 Cora Provocativo (Xero Hartis Bohemia x Folly Maserau)

V Greisy Chali Star (Bred Black Dan-Mo-Naj x Frenny z Jiř-Moch)

V Osaka vom Ittlinger Moos (Emir von der Ehrenfeste x Pilla von der Noriswand)


třída veteránů

V1, Nejlepší veterán Quena Fabare (Jason von der Noriswand x Rabies Fabare)

V2 Brittany z Acomy (Lewis Ro-Kop Bohemia x Xanta Nisa-Bonn)

V3 Pella von der Holzheimer Linde (Emor vom Schimmelber x Ulma von der Holzheimer Linde)




 
email: Duchonova6@seznam.cz
Tel.: 724 417 941
Tel.: 724 417 942