Canine pleasure fci kennel Canine pleasure fci kennel

Oblastní výstava Sadská

Oblastní výstava Sadská, 18. 6. 2011, rozhodčí: p. Ing. Jiří Novotný

Zessi Clark - VN 2 (třída dorostu)

 

Kompletní výsledky výstavy zde

 

Výsledky tříd psů

 

Třída dorostu

VN 1 Eduardo Cetrio (Hill Mihapa x Lasi z Prodašic)

VN 2 Douglas Anrebri (Garp z Lintichu x Lada Anrebri)

 

Třída mladých

VD 1, VT Edrien Kuver (Hill Mihapa x Nulise Kuver)

VD 2 Aragon Fabare Bohemia (Eros vom Haus Portofino x Lotty von der Piste Trophe)

VD 3 Vito Pla-Ren (Godalis Tino x Nancy Pla-Ren)

VD 4 Brix z Pardubiček (Haribal Qstionn x Xandra Ka-Bron Silesia)

VD 5 Carrey Zbirožské podzámčí (Francesco Anrebri x Wendy Aritar Bastet)

VD 6 Eiko z Velkooseckých zahrad (Arno z Velkooseckých zahrad x Brixi z Velkooseckých zahrad)

VD 7 Body Brettan (Luca ze Stříbrného kamene x Bára psí Úsměv)

Třída mladých - dlouhosrstí

VD 1, VT Andy Angijania (Unique Sherak x Angie Olbramovický kvítek)

 

Třída dospívajících

VD 1, VT Glenn Panatax (Bruno von Vierhundert Hertz x Armína Suché Lazce)

 

Třída pracovních

V 1, VT, OV Willy z Kyjovského údolí (Ilbo vom Holtkämper x SeeYolly vom Dänischen Hof)

V 2 Unico z Kyjovského údolí (Negus vom Holtkämper See x Yolly vom Dänischen Hof)

V 3 Chico vom Rumbachtal (Quenn vom Löher Weg x Usa vom Rumbachtal)

V 4 Edmond Středohor (Dago Hartis Bohemia x Cindy Vlamipeku)

V 5 Idol Schariel (Marko von der Schwarzen Ach x Danea von der Urbecke)

VD 1 Hacker Mariko Bohemia (Quinn od Policie ČR x Dáma z Mrá-Miku)

VD 2 Jak Radeko Bohemia (Ytan Hurting Brandy x Tigra Czech)

VD 3 Norbo Den-Lu von Schraderhaus (Norbo von Schraderhaus x Lusy Naspo)

D Scott Eqidius (Tyson von der Schiffslache x Jenny Eqidius)

 

 

Výsledky tříd fen

 

Třída dorostu

VN 1 Dogi Cetrio (Hill Mihapa x Uta Cetrio)

VN 2 Zessi Clark (Tyson vom Köttersbusch x Olympia Clark)

VN 3 Cordie Jadrano (Vigo Framato Rolau x Aimy Jadrano)

VN 4 Drahuška Anrebri (Garp z Lintichu x Lada Anrebri)

VN 5 Troja z Jirkova dvora (Jago Jipo-Me x Gama z Jirkova dvora)

VN 6 Carly z Atalu Praha (Xandy Vitaxis x Zolly z Atalu Praha)

N Desi Gája-Nova (Gerro Leryka x Vanesa Stříbrné doly)

 

Třída mladých

VD 1, VT Baffy z Agíru Bohemia (Arex von der Wilhelmswarte x Caira Sarandon)

VD 2 Alka od Tyrušky (Irwin Daxis x Nicol Daxis)

VD 3 Elis Kuver (Hill Mihapa x Nulise Kuver)

VD 4 Fina Saebastes (Garp z Lintichu x Fanny z Arnultovic)

VD 5 Drita Danae z Tlustovous (Natcho vom Kirschental x Nippy Anrebri)

VD 6 Wanda Rumina Moravia (Garos d' Ulmental x Qualli Rumina Moravia)

VD 7 Leontýnka z Prackovického chovu (Natcho vom Kirschental x Cilka z Labských strain)

VD 8 Camille z Údolí Úpy (Zar von der Schiffslache x Jennifer Moravia Artex)

VD 9 Ichell Ro-Kop Bohemia (Aldo Valean Viktoria x Ro-Kop Bohemia)

 

Třída mladých – dlouhosrsté

VD 1, VT Gimmi Odyssea Plus (Xantos z Agíru Bohemia x Folly Odyssea Plus)

VD 2 Alma od Tyrušky (Irwin Daxis x Nicol Daxis)

 

Třída dospívajících

VD 1, VT Xixi Clark (Erik vom Elzmündüngsraum x Olympia Clark)

VD 2 Zaira z Kyjovského údolí (Queno Framato Rolau x Sara z Kyjovského údolí)

VD 3 Zebie Fabare Bohema (Xantos z Agíru Bohemia x Zartha Fabare Bohemia)

VD 4 Wanta Clark (Gio vom Frankengold x Lexy Clark)

VD 5 Bára z Roxovy ohrady (Sasko aus der Königshöhle x Kerolain Anrebri)

 

Třída pracovních

V 1, VT, OV Rabienne aus der Brunnenstrasse (Marko von der Schwarzen Ach x Ussy vom Dänischen Hof)

V 2 Vega Clark (Vegas du Haut Mansard x Karina Clark)

V 3 Pantea Schreidon (Excel Schreidon x Rela vom Frankengold)

V 4 Nicca Clark (Senon van Noort x Yessy z Jiř-Moch)

V 5 Brandy Abides (Indo Starý samotár x Feja Daxis)

V 6 Greisy Chali Star (Bred Black-Dan-Mo-Naj x Frenny z Jiř-Moch)

V 7 Angie Olbramovický kvítek (Bob z Gargamellu x Oxi Rumina Moravia)

V 8 Cora Půlnoční měsíc (Bob z Gargamellu x Ors z Města šachet)

V 9 Janka von der Kräule (Carlo zum Krombach x Qimba von der Schwarzen Nister)

VD 1 Bora z Petrova (Gerro Leryka x Eny z Ulčova dvora)

VD 2 Cita Cacho (Ergo Hartis Bohemia x Brita Cacho)

D Peggy u Alfréda (Yak vom Haus Pixner x Ivery z Františkovy zahrady)

 

Třída pracovních – dlouhosrsté

VD Joli z Jiř-Moch (Warro Hartis Bohemia x Wiky z Jiř-Moch)


 
email: Duchonova6@seznam.cz
Tel.: 724 417 941
Tel.: 724 417 942